Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na co vše REIKI působí


REIKI je system osobní transformace . Dovoluje vám léčit sama sebe a jiné .

 

 

Neexistuje špatný způsob , jak dávat REIKI

 

twinflame2.jpg

 

 

 

            Na co vše lze působit s REIKI

 

 

 

Oči,čelní a nosní dutiny,zuby,hypofýza, při veškerých poruchách žláz s vnitřní sekrecí,epifýza,Vyčerpanost,stres,nachlazení,bolesti nosních či čelních dutin,onemocnění očí,labilita,alergie,nespokojenost. Základní pozice pro chronická onemocnění všeho druhu

 

 

Oční svaly a nervy,mozkové hemisfery,vyrovnávání hemisfér,emoce,rozum,stres potize s ucenim a soustředěním,bolesti hlavy.

 

 

Astma,nachlazení,bolesti v podbřišku,,strach,poruchy krevního oběhu,kýchání,zvedíná žaludku,chronické kašlání.

 

 

yy--13-.jpg

 

 

Štátní žláza,hrtan,hlasivky,lymfatické uzliny,poruchy výměny lítek,potíže s váhou,mentální anorexie,koktání,strach,tlukot srdce,třas,nesprávné držení těla,chronické křeče svalů nohou-pánve-trupu-ramen,poruchy krevniho tlaku,zadržované nebo příliš časté agrese,poruchy chování a komunikace,bolesti krku,chrapot,nejistota.

 

 

 

 

Plice,srdce,posálení obranných schopností,srdeční obtíže,hluchota,snížení nebo zvýšení prahu citlivosti,plicní onemocnění,všeobecná slabost,deprese

 

 

 

 

Solar plexus,žaludek,trávicí orgány,hara,strach,vnitřní harmonie,pálení žáhy,nadýmání,usnadnuje trávení,hemeroidy,posílení vitality,pýcha a pocit méněcennosti,poruchy výměny látek,deprese.

 

 

yy--11-.jpg

 

 

Orgány urologické,střeva,nádory na prsou,potíže v přechodu,poruchy trávení,strach z blízkosti,alergie,všeobecná slabost,rekonvalescence,sexuální potáže,problémy s váhou,mentální anorexie,posílení imunitního systemu,nedostatek chuti k životu a radosti ze života.

 

 

 

 

Stres,ledviny,nadledvinky,problemy s druhým pohlavím ve vztazích,šok,selhání ledvin,čištění organismu,závrat a strach z výšek,neschopnost dát najevo své city.

 

 

xx--4-.jpg

 

 

Močový měchýř,ischias,trávicí obtíže,

 

 

Klouby,reflexní zony pánevních orgánů,poškození kloubů a bloky bránící plynulému toku energie.

 

 

Žaludek,játra,slinivka,žlučník,diabetes,kyčelní klouby,roztroušená skleroza.

 

 

REIKI PROUDÍ AUTOMATICKY TAM , KDE JE NEJVÍCE ZAPOTŘEBÍ S OHLEDEM NA VYŠŠÍ DOBRO PŘÍJEMCE

 

sc--5-.jpg