Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáž pomocí energie REIKI

 


 

 

reiki--2-.jpg

 

 

 

 

               Masáž pomocí energie reiki


     Není klasickou masáží. Jde o působení energií reiki na na energetická centra člověka – na čakry, energetické dráhy apod. Po dobu masáže oblečený klient pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit. Energie se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.

 

images.jpg

 

 

 

    Způsobů jakým masér – reikista pracuje s klientem, existuje bezpočet, a dá se říci, že každý jednotlivec si časem vytvoří svůj vlastní systém práce s energií. Základem je působení na čakry, odstranění bloků, které brání jejich správné funkci a jejich vyladění.

 

 

 

 

 

images--7-.jpg

 

 

 

  Cílem zákroku je doručit tělu životadárnou univerzální energii reiki a povzbudit organismus k samoléčbě a spontánní regeneraci. Přestože jsou někteří lidé velmi skeptičtí, je prokázáno, že regenerační schopnost lidského organismu je téměř zázračná, jen je zapotřebí mu dodat správné impulsy.

 

 

Co REIKI dokáže

 

   Vyvažuje orgány a žlázy a jejich tělesné funkce ,,, Uvolnuje bloky a potlačované pocity ,,, Posiluje přirozené samoléčení ,,,  Přizpůsobuje se přirozeným potřebám příjemce ,,, Vyrovnává energii v těle ,,, Posiluje osobní vnímání ,,, Uvolnuje a snižuje stres, Posiluje energii životní síly ,,, Podporuje tvořivost ,,,  Posiluje intuici ,,, Léčí symptomy i příčiny chorob ,,, Léčí holosticky ,,, Posiluje imunitní system ,,, Uvolnuje od bolesti v těle ,,, Čistí tělo od toxinů 

images--2-.jpg

 

         Účinky reiki masáže na uvolnění vnitřního napětí, stresu z práce nebo nadmíry povinností a celkové psychické osvěžení jsou okamžité. Úsměvy klientů, či uvolněné rysy jejich tváří a rozzářené oči při odchodu jsou toho důkazem a nejmilejší odměnou terapeuta.